Alsancak Fırça Sanayi 1959 Yılında Haşim Alsancak tarafından küçük bir atölye de ele emeği ile üretim yapmaya başlamıştır. 

1969 yılından itibaren firmamız dünyadaki teknolojiyi takip ederek makinalaşma süreci içersine girmiştir. 1992 yılından itibaren firmamızdaki makina parkını CNC tezgahlarında fırça üretim aşamasını tamamlamıştır ve Gıda Sektörü Fırçaları, Tekstil Sektörü FırçalarıDeri Sektörü FırçalarıOtomatik Araç Yıkama FırçalarıMermer FırçalarıÖzel Amaçlı Kullanılan FırçalarTemizlik FırçalarıPlastik Ürün Çeşitleri vb. alanlarda üretime başlamıştır. Firmamızda üretim (3) bölümden meydana gelmektedir.

1-) Fırça Dikim Bölümü
2-) Plastik Enjeksiyon Bölümü 
3-) Mekanik Atölye (kalıphane) bölümü olarak üretim faaliyterini sürdürmektedir. 

Firmamız 01/01/1994 tarihinden itibaren Alsancak Fırça Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. faaliyetine devam etmektedir.

Firmamız ülkemizin kalkınmasına paralel olarak her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyulan sanayii endüsriyel ve hijyenik ortamlarda kullanılan Temizlik Fırçalarını müşterilerinin istekleri doğrultusunda her türlü fırçaları tesislerimizde garantili bir şekilde üretmeye devam etmektedir.

Alsancak fırçalarının kullanım alanları gün geçtikçe her endüstri dalında artan oranla yayılmakta. Her endüstri dalının kullanım alanları da farklı olduğundan Alsancak fırçaları bu endüstri dallarının özel ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır. Kullanım alanları klasik yıkamadan intensif temizliğe, parlatmaya, yağlamaya, pudralamaya ve iletişim kurmaya kadar varmaktadır. 

Doğru Fırça seçimi yapabilmek, elde edilecek sonuç için kaçınılmaz bir faktördür. Verilen örneklerde de görüldüğü gibi Çanak Fırçalarımızın çeşitli endüstri dallarının kullanım alanlarında performanslarıyla büyük başarılar elde etmişlerdir. 

Sizin kullanım alanınız ve ihtiyacınız kısacası probleminiz ne olursa olsun, bize ilettiğiniz anda çözümü sizin için en kaliteli, en ucuz ve en efektif bir şekilde kaliteli elemanlarımızla yıllardır fırça üretimi dalındaki deneyimlerimizden yola çıkarak size sunabiliriz. 

yukarı çık

Hakkımızda

world-map

1992 yılından itibaren firmamızdaki makina parkını CNC tezgahlarında fırça üretim aşamasını tamamlamış ve Gıda Sektörü Fırçaları, Tekstil Sektörü FırçalarıDeri Sektörü FırçalarıOtomatik Araç Yıkama FırçalarıMermer FırçalarıÖzel Amaçlı Kullanılan FırçalarTemizlik FırçalarıPlastik Ürün Çeşitleri vb. alanlarda üretime başlamıştır.

Hızlı Iletişim

Adresimiz : 647 sok. No:2/A Çamdibi - İZMİR
Telefon : +90 (232) 433 62 58

Faks : +90 (232) 458 58 48

Sosyal Medya

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout