Mermer Fırçaları

Mermer Fırçaları, muhtelif doğal taşların patinato (yüzey eskitme) işleminde kullanılan fırçalar, abrasiv, seramik ve elmas alaşımlı kıllardan üretilmektedir. Kullanılan aşındırıcı kılların 36 kum - 1000 kum arası geniş yelpazesi, taş yüzeylerinde arzu edilen eskitme effektinin elde edilmesini sağlar. uygulamada elmas yapılı özel fırçaların seçilmesi ile taş yüzeyinde Leather Look (deri görünümlü) yüzeyler elde edilebilir. Yüksek fırça yoğunluğu ve kullanılan malzeme kalitesi kullanıcı lehine bu alanda en düşük üretim maliyetlerini getirmektedir.

Uygulama yapılacak taş sertliğine bağlı olarak uygulama kapasitesinde artı/eksi değişimler olabilir.

Çok yönlü ileri teknolojimiz, beraberinde tecrübemiz, imalatımızda bulunan standart fırçaların dışında, müşteri isteği doğrultusunda özel üretim fırçalarının tasarım ve imalatını mümkün kılmaktadır.

mermer_fircalari_1
mermer_fircalari_2
mermer_fircalari_3
mermer_fircalari_4
mermer_fircalari_5

yukarı çık

Hakkımızda

world-map

1992 yılından itibaren firmamızdaki makina parkını CNC tezgahlarında fırça üretim aşamasını tamamlamış ve Gıda Sektörü Fırçaları, Tekstil Sektörü FırçalarıDeri Sektörü FırçalarıOtomatik Araç Yıkama FırçalarıMermer FırçalarıÖzel Amaçlı Kullanılan FırçalarTemizlik FırçalarıPlastik Ürün Çeşitleri vb. alanlarda üretime başlamıştır.

Hızlı Iletişim

Adresimiz : 647 sok. No:2/A Çamdibi - İZMİR
Telefon : +90 (232) 433 62 58

Faks : +90 (232) 458 58 48

Sosyal Medya

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout